W ramach współpracy ze środowiskiem lokalnym grupy Misie, Kotki i Krasnoludki wybrały się w kwietniu do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Dnia 23 kwietnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Książki.

Dzisiaj w naszym przedszkolu obchodziliśmy "Dzień Ziemi".

Dzieci z grup "Krasnoludki", "Misie" i "Kotki" współpracują z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Myszkowie.

Dzieci z grup "Kotki", "Misie" i "Krasnoludki" współpracują z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Myszkowie.

Misie zrealizowały kolejne zadanie "Pole kwiatòw". Starszaki wzięły udział w warsztatach wg. założeń Herve Tulleta.

We wtorek, 16 kwietnia, nasze przedszkole odwiedził teatrzyk KRAK – ART  z Krakowa.

11 kwietnia gościliśmy w naszym przedszkolu Teatr Gabi Art, który wystawił przedstawienie "Wesołe wierszowanki Żuczka Jędrusia".

Nasze przedszkole kolejny raz uczestniczy w Ogólnopolskiej Akcji "Cała Polska maluje GIGA Laurkę dla Strażników Lasów".

Dzieci z grup starszych „Misie” i „Krasnoludki” kolejny raz odwiedziły Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi NR 5 .

Dzisiaj w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.

Wiosna w przedszkolu zawitała na dobre…

Marzec to pierwszy wiosenny miesiąc, przyroda budzi się do życia.

W marcu, w ramach programu Sprytne rączki, dzieci ćwiczyły opanowanie prawidłowego chwytu i sposobu trzymania narzędzia pisarskiego.