W ramach współpracy ze środowiskiem lokalnym grupy Misie, Kotki i Krasnoludki wybrały się w kwietniu do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Dnia 24.04.2024r. grupa „Krasnoludki” wzięła udział w „Niebieskich Igrzyskach 2024” zorganizowanych z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 5 im. H. Sienkiewicza.

Dnia 23 kwietnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Książki.

Dzisiaj w naszym przedszkolu obchodziliśmy "Dzień Ziemi".

Dzieci z grup "Krasnoludki", "Misie" i "Kotki" współpracują z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Myszkowie.

Dzieci z grup "Kotki", "Misie" i "Krasnoludki" współpracują z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Myszkowie.

Dnia 18.04.2024r. odbyły się zajęcia otwarte w grupie „Krasnoludki”.

Temat zajęcia „Na wiejskim podwórku”.

We wtorek, 16 kwietnia, nasze przedszkole odwiedził teatrzyk KRAK – ART  z Krakowa.

11 kwietnia gościliśmy w naszym przedszkolu Teatr Gabi Art, który wystawił przedstawienie "Wesołe wierszowanki Żuczka Jędrusia".

Nasze przedszkole kolejny raz uczestniczy w Ogólnopolskiej Akcji "Cała Polska maluje GIGA Laurkę dla Strażników Lasów".

Dzieci z grup starszych „Misie” i „Krasnoludki” kolejny raz odwiedziły Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi NR 5 .

Dzisiaj w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.

Dzieci z grupy „Krasnoludki” realizują Innowację Pedagogiczną „SPORTWINNING” w ramach Europejskiego Projektu eTwinning. Partnerzy: Polska, Słowacja, Grecja, Rumunia, Turcja.

Szpinak odczarowany!